da
دوره اول دبستان پسرانه
مدرسه
اخبار و اطلاعیه
تقویم مدرسه
آلبوم تصاویر
آلبوم فیلم
مطالب آموزشی
تولدها
باشگاه دانش آموختگان
تقاضای همکاری
پیشنهاد و انتقاد
فروشگاه ستاره ها
فروشگاه اینترنتی
کتابخانه
بانک سوالات
افتخارات
تاریخچه افتخارات
افتخارات فردی
افتخارت تیمی
وبلاگ کارکنان اداری
وبلاگ کارکنان آموزشی
خدمات واحد مشاوره و سلامت روان
مقالات
درباره ما
آشنایی با کارکنان اداری
آشنایی با کارکنان آموزشی
جدول ملاقات با کارکنان
سوالات متداول
ورود به صفحه شخصی
روشن
تیره
ویرایش
میز کار من
تغییر رمز
خروج
افتخار آفرینان ما
خانه
افتخار آفرینان ما
پژوهشی
امیررضا
زارعی
مفتخر به دريافت عنوان نخبه برتر در حوزه روباتيك
ورزشی
امیرحسین
بازیار
كسب مقام اول و مدال طلاا مساابقات قهرماني ووشو رده سني نونهالان
ورزشی
امیرحسین
کاهدی زاده
كسب موفقيت د پويش دانش آموزي عيد تا عيد سال 1401
ورزشی
امیرعباس
روحی
كسب مقام دوم مسابقات شنا 50 متر كرال پشت
ورزشی
ایلیا
ظریفی
كسب مقام دوم مسابقات شنا 50 متر كرال پشت
ورزشی
ارمین
زاهدروزگار
كسب مقام اول مسابقات شنا 50 متركرال پشت كسب مقام دوم مسابقات شنا 50 متر كرال سينه
ورزشی
آراد
فرجی
كسب مقام سوم مسابقات چند جانبه اسكيت سرفت 200 متر فلاي 2016- 100 متر فلاي 2016
ورزشی
امیرحسین
بازیار
كسب مقام اول و دريافت مدال طلا مسابقات وشو قهرماني
ورزشی
سید امیر طه
سعادت
كسب مقام دوم رشته كرال سينه كسب مقام اول رشته قورباغه كسب مقام دوم رشته كرال پشت سال 1402 مقام تيمي دوم در مسابقات اسكيت استان فارس سال 1401
فرهنگی
حسین
ضامن زاده
كسب رتبه اول ناحيه در جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
ورزشی
فراز
زرگر زاده اصفهانی
كسب مقام اول در بخشكاتا انفرادي سال 1402
آموزشی
محمد طاها
عرفان منش
كسب مقام دوم مسابقات تكواندو قهرماني استان در رده كمربند سبز آبي
ورزشی
سید محمد پارسا
جعفری
كسب مقام دوم مسابقات قهرماني كشور كاتانونهالان سال 1402 كسب مقام اول مسابقات سبك شوتوكان كوبه اوزاكا استان فارس در رشته كاتا 1402 كسب مقام اول مسابقات سبك شوتوكان كوبه اوزاكا كشوري در بخش كاتا سال 1402
فرهنگی
امیرحسین
کاهدی زاده
كسب رتبه اول ناحيه جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
فرهنگی
علی اصغر
زارع
كسب رتبه اول ناحيه جشنواره دانايي و توانايي سال 1402
آموزشی
آرتین
فرح بخش
كسب رتبه سوم اولين دوره مسابقات رياضيات C-Math كشوري سال 1402
دیگر
سید امیرعباس
عندلیب
مقام دوم مسابقات مكعب روبيك 1402
ورزشی
امیرحسین
روان روی
مقام اول مسابقات كاراته قهرماني كشور در رشته كاتا انفرادي خردسالان مقام دوم مسابقات كاراته قهرماني استان در رشته كاتا خردسالان مقام سوم مسابقات كاراته قهرماني استان در رشته كاتا خردسالان
ورزشی
ایمان
اکبری
مقام اول مسابقات قهرماني استان اوسيما خردسالان مقام اول مسابقات قهرماني استانمماي خردسالان مقام اول مسابقات قهرماني استان كونگ فوتو آ نونهالان
ورزشی
امیرحسین
بازیار
مقام برتر فرم دايو سنتي رده سني نونهالان
ورزشی
امیرحسین
بازیار
مقام برتر فرم دست سنتي رده سني نونهالان
ورزشی
امیرحسین
بازیار
مقام برتر كشوري رشته شمشيربازي
ورزشی
امیرحسین
بازیار
مقام اول كشوري رشته ووشو
ورزشی
امیرحسین
بازیار
مقام برتر استان ووشو سبك شايولين خونگ چوان
ورزشی
مانی
جواهری
مقام دوم استاني رشته اسكيت
ورزشی
امیرحسین
روان روی
رتبه برتر استاني كاراته
ورزشی
مهدی
روشن روان حقیقی
رتبه برتر مسابقات جنگا
فرهنگی
سید پوریا
سید تاجدینی
راه يابي به مرحله استاني جشنواره دانايي و توانايي
فرهنگی
کامیار
اسفندیاری
راه يابي مرحله استاني جشنواره دانايي و توانايي
ورزشی
آرمین
یوسفی
رتبه برتر استاني شطرنج
فرهنگی
آرمین
یوسفی
راه يابي به مرحله استاني جشنواه دانايي و توانايي
فرهنگی
ماهان
محمدعلی پور
رتبه برتر ناحيه دومينو
فرهنگی
سیدامیرعباس
فلسفی
راه يابي به مرحله استاني جشنواره دانايي و توانايي
فرهنگی
دانیال
شجاعی قرغانی
رتبه برتر دومينو ناحيه
فرهنگی
عرشیا
مشفقی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
امیرحسین
بازیار
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
کیاراد
حمیدی زاده
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آرش
عباسپور
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سید ایلیا
قاسمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
مانی
نسیمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سید آریا
موسوی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آیین
زارعی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
محمدباقر
غظنفری
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
یونا
قدوم پاریزی پور
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
آرتین
فرح بخش
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سید امیرحسین
حسینی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
حسین
ضامن زاده
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
سام
عبدالرحیم زاده فرد
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
محمد
سالمی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
رایان
پرکول
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
علی
پوربهمن
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
محمد ارشان
اسدی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
یاسین
اسماعیلی
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
نیروان
زند
نفرات برتر جشنواره کتاب گویا
فرهنگی
رادمهر
رزاز
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
هورمزد
رجائی منش
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
نیکان
سلیمان نیا
فرهنگی
سید علی
هاشمی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
کسرا
رزمجو
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
سیدامیرعباس
فلسفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
سپهر
باقری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
آرمین
یوسفی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
رهام
رهنما
منتخب چهارمين برگزيده كتاب گويا
فرهنگی
محمد طاها
شبانکار
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
رودین
منصوریان
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
آتلان
ابتهاج
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
امیرعلی
اسفندیاری
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
رادمان
رازقی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
سامیار
اکبرزاده
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
آریا
شکری زاده
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
امیرحسین
زارع
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
کیان
روحانیان
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
محمد امین
فرخانی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
امیرعلی
مبین
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
امیر علی
سورغالی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
رهام
پهلوان پور فرد
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
هومان
پاریز
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
طاها
صمدی میلانی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
آدرین
صحراخیز
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
محمد ماجد
خوشبخت
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
فرهنگی
سید پوریا
سید تاجدینی
منتخب چهارمين جشنواره كتاب گويا
پژوهشی
متین
اسماعیل زاده
منتخب المپیاد رایانه مرحله آموزشگاه
جستجو
متن جستجو
انصراف
جستجو
لطفا صبر کنید...
ورود به صفحه شخصی
نام کاربری
رمز عبور
به خاطر بسپار
انصراف
ورود
لطفا صبر کنید...
رمز عبورم یادت نیست! اینجا کلیک کن...